NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Trwa rekrutacja do IV edycji studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe”.

2018-10-03 09:14:00

To już IV edycja tego kierunku studiów na UMCS w Lublinie. Od 2015 r. studia ukończyło 45 osób. Pierwsze trzy edycje zostały docenione przez uczestników, głównie za biznesowe przygotowanie i program dopasowany do oczekiwań rynku. Kolejne edycje przyciągają coraz więcej osób z branży ubezpieczeniowej, co potwierdza wysoki poziom merytoryczny kierunku.

W IV edycji studiów na słuchaczy czeka rozbudowany program, dopasowany do nowych regulacji na rynku pośrednictwa finansowego - m.in. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz Ustawy o dystrybucji ubezpieczeń (IDD).

IV edycja kierunku to gwarancja profesjonalnego przygotowania do prowadzenia biznesu i pracy w branży finansowej. Program studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączy niezbędną wiedzę teoretyczną o ubezpieczeniach z doświadczeniem biznesowym praktyków. Wykłady i warsztaty prowadzą uznani w Polsce profesorowie, eksperci z instytucji rynku finansowego, Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz eksperci Open Brokers i Open Finance z wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Wszystkie edycje naszych studiów opierają się na idei efektywnego nauczania. Program obejmuje wykłady akademickie oraz praktyczne warsztaty oparte na doświadczeniu biznesowym. Ten kierunek pomaga słuchaczom umocnić swoją pozycję na rynku pracy, ułatwia założenie własnego biznesu i uzyskanie niezależności zawodowej. – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

W programie studiów znalazły się m.in. przedmioty: Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenia majątku rzeczowego, Likwidacja szkód, Marketing usług ubezpieczeniowych, Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Nowoczesne techniki sprzedaży, Etyka pracy z Klientem i wiele innych.

- Zmiany, które objęły rynek ubezpieczeń w 2018 r., są dodatkową motywacją do poszukiwania aktualnej, rzetelnej wiedzy o tej branży. Studia podyplomowe pozwolą na nowo odnaleźć się w biznesie osobom z doświadczeniem, a startującym w tej branży dadzą pewny start w przyszłość. Dziś coraz ważniejsze stają się standardy obsługi klientów, a do ich utrzymania niezbędna jest rzetelna wiedza. Nasze studia są optymalną formą doskonalenia swojego warsztatu pracy. - mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

 

 Więcej informacji o kierunku oraz system zapisów można znaleźć na stronie UMCS: link
                                                                                        

Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń - poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 100.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.


Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
Dyrektor Marketingu i PR/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: