NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ubezpieczenia w świecie „mobile” - nadeszła rewolucja w sprzedaży

2017-06-01 12:11:48

Aplikacja mobilna jest integralną częścią platformy do sprzedaży ubezpieczeń Open Brokers. Połączenie między systemem a aplikacją to unikalne rozwiązanie, które zwiększa komfort pracy Agenta, oszczędza jego czas, minimalizuje ryzyko pomyłek i usprawnia codzienną pracę.

Aplikacja oferuje wiele nowoczesnych funkcji dopasowanych do aktywności każdego Agenta w branży ubezpieczeń. M.in. skanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego, szybkie dodawanie zdjęć do polis z poziomu telefonu, analizę sprzedaży, zarządzanie wznowieniami.

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń, które z pewnością zostanie przyjęte entuzjastycznie przez Agentów i wprowadzi rewolucję, na którą czeka rynek.

"Smartfony na dobre opanowały nasze życie zawodowe i prywatne. Nadszedł czas, aby ułatwiły nam pracę w ubezpieczeniach. Taki cel ma nasza aplikacja mobilna dla Agentów – ułatwiać i przyśpieszać pracę z Klientem. Przede wszystkim łączymy najlepsze funkcje systemu i aplikacji. Od teraz Agent może skanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka na niego w systemie – to oszczędzone 10 minut i pozytywne wrażenie Klienta. W samej aplikacji jest także dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu  kilku TU – to kolejna oszczędność czasu. Dzięki aplikacji Agent może wykonać zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się w systemie – Agent znów oszczędza swój czas. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera: podgląd rozliczeń, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji Agent może dbać o swoich Klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe" - mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju Insurtech.

Open Brokers S.A. zbudowała jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. System umożliwia ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie. W wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych Open Brokers  jest jedyną multiagencją, która przeszła proces pełnej integracji z TU, co oznacza, że polisy Ubezpieczyciela wystawiane są bezpośrednio z systemu multiagencji. 12-letnie doświadczenie zespołu procentuje, dlatego Open Brokers buduje pozycję lidera nowych technologii w branży ubezpieczeń.

Innowacje w ubezpieczeniach są oczywistym kierunkiem rozwoju tej branży, jednak ich sukces zależy od połączenia obserwacji trendów, nowatorskiego podejścia i głębokiego zrozumienia specyfiki rynku. W Open Brokers wiemy, że branża ubezpieczeń opiera się na relacji agentów i klientów, dlatego każde nowe narzędzie musi realizować ich potrzeby. Idąc w tym kierunku, pod koniec roku wdrożymy kolejną aplikację mobilną, tym razem realizującą bezpośrednie doświadczenia Klientów - mówi Tomasz Chwiejczak, Prezes Zarządu Open Brokers.

Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń - poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
Dyrektor Marketingu i PR/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: