NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Startuje III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” na UMCS.

2017-11-29 11:31:58

- III edycja kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” to dla nas potwierdzenie, że istnieje silna potrzeba profesjonalnego przygotowania do działania w tej branży, a nasza propozycja cieszy się uznaniem rynku. Poprzez branżową wiedzę i doświadczenie praktyków dajemy naszym studentom wiele nowych możliwości. Nasz cel to promowanie etycznej i wartościowej pracy doradców, bo tylko takie podejście do biznesu i klienta ma sens i przyszłość. - mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe od wielu lat przyciągają tysiące osób, które w tej branży chcą zbudować swój zawodowy sukces. Firmy z branży finansowej systematycznie deklarują najwyższy wskaźnik zadowolenia z sytuacji rynkowej (www.stat.gov.pl). Jednak by osiągnąć sukces w branży finansów, trzeba stale doskonalić swoje umiejętności. Rosną oczekiwania klientów, dlatego rynek ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego potrzebuje profesjonalistów.

Program III edycji studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” został zaktualizowany o wymogi nowej ustawy o kredycie hipotecznym oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która wejdzie w życie w 2018 r.  Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci z instytucji rynku finansowego oraz praktycy Open Brokers i Open Finance z wieloletnim doświadczeniem.

- W programie studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączymy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie biznesowe praktyków z branży finansów. Kierunek dołączył do oferty UMCS w Lublinie po to, aby dać słuchaczom wymierne korzyści, jak wzmocnienie pozycji na rynku pracy, możliwość założenia własnego, zyskownego biznesu, zawodowa niezależność – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

Więcej informacji o kierunku można znaleźć na stronie UMCS: link

Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń - poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.

Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
PR Manager/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: