NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ubezpieczenia Open Brokers wchodzą do świata mobile

2017-07-26 10:00:55

Aplikacja Mobilna jest dostępna na wyłączność Doradców Open Brokers. Jest dostępna na platformy iOS oraz Android i od premiery została zainstalowana ponad 250 razy.

Aplikacja jest połączona z systemem do sprzedaży ubezpieczeń Open Brokers. Integracja między systemem a aplikacją usprawnia codzienną pracę agenta, minimalizuje ryzyko pomyłek i przede wszystkim oszczędza cenny czas. Podstawowe założenia aplikacji i systemu Open Brokers to ułatwiać i przyśpieszać pracę agenta.

Aplikacja oferuje wiele innowacyjnych funkcji opracowanych tak, by spełniać oczekiwania agenta w branży ubezpieczeń. Dzięki Aplikacji Open Brokers, agent może skanować kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka w systemie. W Aplikacji jest dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu kilku TU. Dzięki Aplikacji, agent może wykonać w telefonie zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się pod polisą w systemie. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera - podgląd rozliczeń, obsługę wznowień, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji Agent może dbać o swoich Klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe.

Więcej o aplikacji: bit.ly/AplikacjaOpenBrokers

 „Opinie naszych Partnerów na temat Aplikacji są entuzjastyczne. W pierwszym tygodniach od premiery w aplikacji wykonano 200 kalkulacji komunikacyjnych. To potwierdza, że wprowadzenie funkcji skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego i zamiany danych w kalkulację w systemie, było przełomowe i wyczekiwane przez rynek pośredników ubezpieczeniowych. Cieszy nas, że aplikacja będzie służyła wszystkim naszym Doradcom w codziennej pracy. Możliwość korzystania z tak pomocnego narzędzia z pewnością zachęci kolejnych agentów, aby dołączyli do zespołu Open Brokers” – mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju InsurTech.

Open Brokers S.A. zbudowała jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. System umożliwia ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie. W wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych Open Brokers  jest jedyną multiagencją, która przeszła proces pełnej integracji z TU, co oznacza, że polisy Ubezpieczyciela wystawiane są bezpośrednio z systemu multiagencji. 12-letnie doświadczenie zespołu procentuje, dlatego Open Brokers buduje pozycję lidera nowych technologii w branży ubezpieczeń.


Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń - poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.

Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
Dyrektor Marketingu i PR/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: